O nas

WIELMED – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarze Rodzinni świadczy usługi medyczne dla swoich Pacjentów od września 2005 roku. W obecnej placówce przy ul. Mickiewicza 10 C, D w Wieliczce działamy od października 2010 roku. Naszym podstawowym celem jest świadczenie usług lekarskich, pielęgniarskich i położniczych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Wszystkim osobom ubezpieczonym usługi medyczne udzielane są na podstawie kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia

Od samego początku zapewniamy swoim Pacjentom usługi najwyższej jakości. W skład naszej kadry medycznej wchodzą doświadczeni lekarze rodzinni, interniści, pediatrzy, pielęgniarki oraz położne. Wykwalifikowany i życzliwy personel obejmuje kompleksową opieką całe rodziny – dorosłych i dzieci. 

Mając pod opieką Pacjenta przez długie lata, nasi specjaliści posługują się czasem jako narzędziem diagnostycznym. Lekarze odpowiedzialni za Państwa zdrowie posiadają wystarczające kompetencje i kwalifikacje do samodzielnego zajmowania się wieloma problemami zdrowotnymi. W razie potrzeby stają się zaufanym i bezinteresownym przewodnikiem chorego po strukturze specjalistycznej opieki medycznej.

Naszą misją jest troska o zdrowie i komfort wszystkich Pacjentów.

Kontakt

Przychodnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

(12) 278 49 41
(12) 289 03 30